Sport

Podpora regionálního sportu skupinou KASPER GROUP je již dlouhodobou záležitostí. Sponzoring sportovních oddílů zejména v oblasti mládeže je důležitým aspektem ve výchově a snaze udržet kladný vztah dětí i dospělých k pohybu i zdravému životnímu stylu. Mezi spektrum podporovaných sportovních odvětví se dlouhodobě řadí cyklistika, atletika, lyžování a celá řada jednotlivých významných sportovních soutěží pořádaných v regionu Trutnovska.

CYKLISTICKÝ TÝM ELKOV KASPER
Od roku 1996 je naše skupina firem partnerem dlouhodobě nejúspěšnějšího cyklistického profi týmu v České republice. V letošním roce jsme se stali společně s firmou ELKOV ELEKTRO jedním ze dvou hlavních partnerů a dostali se do názvu týmu. ELKOV KASPER je kontinentální profesionální tým – ve své kategorii v konkurenci více než 160 dalších týmů zahajoval sezónu 2019 na 1. místě v žebříčku, rok 2020 na 2. pozici. Mezi 10 profesionálními jezdci – silničáři je řada velmi známých jmen i nadějí. Jmenovat můžeme např. úřadujícího mistra ČR Františka Sisra, pětinásobného mistra ČR v časovce Jana Bártu, bývalého mistra světa na dráze Aloise Kaňkovského a další (více můžete najít na www.hkcycling.cz). 29. 5. 2020 tým navštívil město Trutnov, aby podpořil oba své sponzory, v příjemné atmosféře proběhlo společné focení. Přejeme skvělé výsledky v dalších měsících roku 2020!

  

KASPER SWIX TEAM
Společným cílem KASPER SWIX TEAMU a firmy KASPER je přivést děti i dospělé ke sportu a podněcovat v nich pozitivní pocity z pohybu. Hlavní činností teamu jsou tréninky, semináře a workshopy se sportovní tématikou, testování sportovního vybavení, pořádání pravidelných sportovních kempů pro děti a účast na závodech ve všech ročních obdobích po celé Evropě. Team se zaměřuje zejména na běh na lyžích a okrajově i na další sporty jako je běh, kolo nebo plavání. Kasper - Swix Team dále organizuje terénní ABB trutnovský půlmaraton, jehož součástí jsou i kratší tratě a hlavně závody dětí nebo oblíbené Kasper trutnovské kempy - příměstské sportovní kempy pro děti a mládež.

  

 

Oddíl atletiky TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Spolupráce s oddílem atletiky se vyvíjí více než 10 let a v současnosti je společnost Kasper generálním partnerem oddílu atletiky TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.. Vzájemná spolupráce se prohlubuje v návaznosti na rozvoj činnosti oddílu. Jednatel společnosti pan Kasper nedá nikomu nic zadarmo a s tím se shoduje i naše životní filozofie ve výchově mládeže. Trenéři oddílu atletiky musí dbát na komplexní rozvoj vlastností členů oddílu v oblasti vzdělávání, chování, zdraví a sportu, jedině tak sport přispívá k výchově mladé generace našeho města a regionu. "Osobně si vážím ochoty, postřehů a času pana Kaspera, když společně vyhodnocujeme účelnost a efektivitu vynaložených forem podpory a diskutujeme, jak dále rozvíjet naši vzájemnou spolupráci ve prospěch atletiky, sportu a výchovy mládeže." Bc. Petr Musil, předseda oddílu atletiky a TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. .

 

V oblasti sportu dále podporujeme:

 

Krakonošův cyklomaraton - partner

Marosana End of the season - partner

Enduro Trutnov trails - partner