Finální celky vč. montáže

Montážní celky pro automobilový průmysl v segmentu autobusů a jiných užitkových vozidel

Jedná se o montážní celky dodávané na výrobní linky autobusů pro osazení do vozidla. Zpravidla jde o kataforézou a práškovým nátěrem lakované montážní celky jako jsou sedačkové systémy, fixace autobaterií nebo systémy na manipulaci s rezervním kolem apod.

montážní celky pro vlaky

Specifikem těchto výrobků je použitý materiál, kterým je zpravidla nerezový nebo hliníkový plech, ze kterého jsou vyráběny systémy nádrží pro zásobování vlaků pitnou a užitkovou vodou, rozvaděčové elektro skříně nebo systémy na klimatizační a topné jednotky vagonů. Výroba těchto zařízení podléhá normě EN ISO 15085-2 CL1, dle které je výroba KASPER KOVO s.r.o. certifikována.

 

textilní stroje

Textilní stroje jsou tradičními výrobky, které jsou v posledních letech zastoupeny zejm. systémy na výrobu umělého textilního vlákna z nerezavějící oceli.

zařízení na filtraci vzduchu pro farmaceutický průmysl

Jedná se o systémy z klasické nebo nerezavějící oceli, které jsou v naší společnosti kompletně konstruovány dle základního technického zadání zákazníka a jejich výroba zahrnuje finální montáž a výstupní provozní zkoušky. Zákazník obdrží funkční zařízení, které je již pouze zapojeno na místě určení. Součástí jsou funkční pneumatické prvky a elektroinstalace.

kabiny obráběcích strojů

Sortiment opláštění obráběcích strojů pokrývá zákaznické spektrum nejvýznamnějších švýcarských výrobců obráběcích strojů, kteří představují celosvětovou špičku v tomto oboru. KASPER KOVO je zde systémovým dodavatelem kompletní pohledové části stroje. Jedná se zpravidla o ocelové a práškově lakované nebo hliníkové výrobky s finální montáží.

kabiny potravinářských strojů

Opláštění potravinářských strojů jsou specifická svými požadavky na provedení a použité materiály, kterými jsou všechny druhy nerezavějících ocelí.

systémy pro zpracování potravin

Sortiment systému pro zpracování potravin tvoří zejména systémy zmražování potravin. Jedná se o finálně smontované systémy obsahující mechanické a elektro instalace a zpravidla i kompletní vysokotlaké systémy chlazení, které jsou instalovány za dodržení mezinárodních standardů na tlakové rozvody.

 

Elektrorozvaděče

Skříně elektrických rozvaděčů jsou určeny do široké škály odvětví a z toho vyplývají použité materiály (ocel, hliník, nerez) a jejich konstrukční provedení i samotná velikost. Jedná se o velmi rozmanitý sortiment, který představuje velkou část naší výroby.

 

platební  a informační terminály

Systémy pro zprostředkování plateb nebo informační kiosky pro nejrůznější účely jako jsou terminály v knihovnách nebo pro zákaznické prezentace produktů, jsou projektově řešené výrobky, které jsou konstruovány a vyráběny na klíč dle požadavku konkrétního projektu.