Finální celky vč. montáže

Montážní celky pro automobilový průmysl v segmentu autobusů a jiných užitkových vozidel

Jedná se o montážní celky dodávané na výrobní linky autobusů pro osazení do vozidla. Zpravidla jde o kataforézou a práškovým nátěrem lakované montážní celky jako jsou sedačkové systémy, fixace autobaterií nebo systémy na manipulaci s rezervním kolem apod.
Prezentace závodu na zpracování plechu

montážní celky pro vlaky

Specifikem těchto výrobků je použitý materiál, kterým je zpravidla nerezový nebo hliníkový plech, ze kterého jsou vyráběny systémy nádrží pro zásobování vlaků pitnou a užitkovou vodou, rozvaděčové elektro skříně nebo systémy na klimatizační a topné jednotky vagonů. Výroba těchto zařízení podléhá normě EN ISO 15085-2 CL1, dle které je výroba KASPER KOVO s.r.o. certifikována.

 

textilní stroje

Textilní stroje jsou tradičními výrobky, které jsou v posledních letech zastoupeny zejm. systémy na výrobu umělého textilního vlákna z nerezavějící oceli.

zařízení na filtraci vzduchu pro farmaceutický průmysl

Jedná se o systémy z klasické nebo nerezavějící oceli, které jsou v naší společnosti kompletně konstruovány dle základního technického zadání zákazníka a jejich výroba zahrnuje finální montáž a výstupní provozní zkoušky. Zákazník obdrží funkční zařízení, které je již pouze zapojeno na místě určení. Součástí jsou funkční pneumatické prvky a elektroinstalace.

kabiny obráběcích strojů

Sortiment opláštění obráběcích strojů pokrývá zákaznické spektrum nejvýznamnějších švýcarských výrobců obráběcích strojů, kteří představují celosvětovou špičku v tomto oboru. KASPER KOVO je zde systémovým dodavatelem kompletní pohledové části stroje. Jedná se zpravidla o ocelové a práškově lakované nebo hliníkové výrobky s finální montáží.

kabiny potravinářských strojů

Opláštění potravinářských strojů jsou specifická svými požadavky na provedení a použité materiály, kterými jsou všechny druhy nerezavějících ocelí.

systémy pro zpracování potravin

Sortiment systému pro zpracování potravin tvoří zejména systémy zmražování potravin. Jedná se o finálně smontované systémy obsahující mechanické a elektro instalace a zpravidla i kompletní vysokotlaké systémy chlazení, které jsou instalovány za dodržení mezinárodních standardů na tlakové rozvody.

 

Elektrorozvaděče

Skříně elektrických rozvaděčů jsou určeny do široké škály odvětví a z toho vyplývají použité materiály (ocel, hliník, nerez) a jejich konstrukční provedení i samotná velikost. Jedná se o velmi rozmanitý sortiment, který představuje velkou část naší výroby.

 

platební  a informační terminály

Systémy pro zprostředkování plateb nebo informační kiosky pro nejrůznější účely jako jsou terminály v knihovnách nebo pro zákaznické prezentace produktů, jsou projektově řešené výrobky, které jsou konstruovány a vyráběny na klíč dle požadavku konkrétního projektu.